+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

SEO ПРОСУВАННЯ ТА ПІДТРИМКА САЙТУ

Що таке пошукове просування сайтів?

SEO просування сайтів - це комплекс заходів для попадання сторінок на перші рядки пошукової видачі за ключовим запитом, що вас цікавить. З кожним днем алгоритми видачі стають витонченішими. За перші місця розгорається серйозна боротьба, яка змушує використовувати різні методи, які зроблять СЕО просування сайту максимально ефективним. І хоча універсального рецепту не існує, наша досвідчена команда фахівців знає, як оптимізувати сторінки вашого онлайн-ресурсу, щоб він сподобався пошуковій системі. Ми розробимо чітку стратегію і надамо комплексні SEO послуги для виведення сторінок у ТОП 10 видачі за ключовими словами, що вас цікавлять.

Тарифи та вартість SEO ПРОСУВАННЯ ТА ПІДТРИМКА САЙТУ

Продвижение по ключевым запросам

Продвижение по трафику (PPC)

Продвижение по действиям (CPA)

Приклади робіт

SEO ПРОСУВАННЯ САЙТУ В ПОШУКОВІЙ СИСТЕМІ: ЦІЛІ, МЕТОДИ

SEO просування сайтів у ТОП-10 має на меті головну мету: зробити так, щоб відвідувач став клієнтом, а збільшення продажів мало постійний характер. Але використання «чорних» методів СЕО є неприпустимим. «Біле» SEO, у свою чергу, працює на 3 головні фактори:

  • Юзабіліті

Заманити відвідувача на онлайн-майданчик замало, потрібно його утримати. Ресурс повинен мати зрозумілу навігацію, зручні каталоги, чіткий шрифт, прості способи реєстрації та оплати. Це один із найважливіших факторів ранжирування (разом з мобільною адаптивністю та швидкістю завантаження сторінок). Роблячи свій ресурс зручним, ви знижуєте можливість відмов. Це, у свою чергу, підвищує довіру пошукових систем. Замовити просування сайтів SEO, отже допомогти зробити ресурс максимально комфортним для користувача.

  • Відповідність технічним вимогам

Недостатньо мати барвисті сторінки та багато корисної інформації. Необхідно відповідати вимогам пошукових систем, мати високий трафік. Просування сайту в пошукових системах включає аудит, який допоможе виявити всі помилки, що негативно впливають на розкрутку ресурсу.

  • Значимість для людей

Головні експерти – це відвідувачі. Якщо веб-ресурс не вирішує їх проблем, не містить потрібної інформації, то марно розвивати його.

SEO просування в пошукових системах силами фахівців E-Commerce Group приведе ваш онлайн-ресурс у відповідність до всіх вищезгаданих вимог.

Наші послуги SEO проходять поетапно:

  • Аналіз сайту клієнта, конкурентів та ринку в цілому.
  • Створення максимально об'ємного семантичного ядра.
  • Внутрішня та зовнішня оптимізація.
  • Створення та розподіл контенту.
  • Доопрацювання структури онлайн-майданчика.
  • Технічні виправлення, тестування.

ЗАМОВИТИ SEO ПРОСУВАННЯ КИЇВ У E-COMMERCE GROUP

Пошукове просування SEO для сайтів будь-яких видів та тематики, чи то надання юридичних, медичних та туристичних послуг, онлайн-навчання чи виробництво меблів, потребує різного підходу, знання географії, специфіки бізнес-ніші. Це все приходить із досвідом. Якщо ви хочете отримати результат від бізнесу вже сьогодні, вам варто замовити просування SEO. Ціна формується з урахуванням безлічі факторів: конкурентності, поточного стану веб-ресурсу, поставленої мети, кількості ключових слів, термінів.

Ми вимогливі до себе та замовника. Тому на кожному етапі надання послуг буде не лише звітність, а й обговорення, постановка питань, пошук відповідей, коригування та виправлення. Наша команда з 2002 року забезпечує успішне SEO просування у Києві та інших містах України, моніторить зміни на ринку, знає новітні тренди, може забезпечити просування сайтів у ТОП-10 та ніколи не обіцяє нездійсненного.