+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

SEO ПРОСУВАННЯ ЛЕНДІНГУ

ПРОСУВАННЯ ЛЕНДИНГУ

Щоб розміщений у мережі сайт-односторінник приносив прибуток, йому неодмінно знадобиться SEO просування Landing Page. З одного боку, невеликий розмір сайту не вимагає великих фінансових вкладень. З іншого боку – розкрутка односторінкового сайту таїть безліч підводних каменів, впоратися з якими можуть просунуті СЕО-фахівці.

Просування односторінкового сайту починається з підбору семантичного ядра. Але при малому обсязі тексту вписати всі ключові слова просто неможливо. Тому важливо ретельно проаналізувати запити, вибрати саме ті, що допоможуть розкрутити лендінг-пейдж. Додаткові проблеми можуть виникнути за відсутності перелінкування, поведінкових факторів та розгалуженої структури веб-сайту, яку оцінюють пошукові системи.

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

SEO просування лендингу в E-Commerce Group проводиться за принципом «просто та корисно».

Ми не перевантажуємо сторінку зайвою інформацією, а в SEO-просуванні односторінника використовуємо:

  • Якісне, привабливе графічне оформлення.
  • Унікальний, короткий, оптимізований текстовий контент.
  • СЕО – оптимізацію комерційних, поведінкових факторів.
  • Маркетингові можливості соціальних мереж.
  • Ефективну контекстну та нативну рекламу для ознайомлення зацікавлених відвідувачів із брендом.

Якщо розкрутка лендингів розпочнеться на стадії створення веб-сайту, вона не вимагатиме великих витрат часу та грошових ресурсів. Натомість одразу дозволить отримувати дзвінки, заявки, підписку та прибуток.

Замовити просування landing page у ECG можна вже зараз. Ми не працюємо за шаблоном, надаємо гарантії, пропонуємо індивідуальні рішення та злагоджену роботу команди маркетологів, верстальників, програмістів під керівництвом менеджера проекту.