+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

СТВОРЕННЯ САЙТУ ПІД КЛЮЧ

РОЗРОБКА САЙТІВ В КИЄВІ

Розробка сайтів під ключ - це один із пріоритетних напрямків компанії E-Commerce Group. Ми розуміємо, що кожен бізнес є індивідуальним, тому не пропонуємо шаблонних рішень.

Тарифи та вартість СТВОРЕННЯ САЙТУ ПІД КЛЮЧ

Лендинг

Сайт визитка

Корпоративный сайт

Интернет-магазин

Портал

Индивидуальные решения

Приклади робіт

Розробка сайту у нас відбувається поетапно:

  • Виявлення особливостей бізнес-ніші.
  • Аналіз конкурентів.
  • Рекомендації щодо вибору CMS.
  • Проектування, WEB-дизайн.
  • Створення прототипів.
  • Розміщення на тестовому сервері, налагодження.
  • Перенесення готового онлайн-ресурсу на головний домен.

Чим зрозуміліший і приємніший оку веб-ресурс, чим простіше на ньому зареєструватися, створити онлайн-кабінет і провести оплату, тим більше відвідувачів він приваблює. Тому розробка та створення сайтів у Києві чи іншому місті відбувається відповідно до основних трендів юзабіліті. Одночасно з інтерфейсом користувача підбирається колірна гама, яка буде об'єднувати сторінки і виділяти онлайн-ресурс серед конкурентів.

Наша компанія також спеціалізується на інтернет-маркетингу, тому можемо одразу запропонувати SEO оптимізацію. І це ще один аргумент, чому варто замовити розробку сайту. Ми зробимо не просто красиву картинку, а оптимізований під вимоги пошукових систем онлайн-ресурс. Мається на увазі не просте вписування ключових слів у заголовки, а збір семантичного ядра, розподіл запитів, організація перелінкування, прописування метатегів, оптимізація швидкості завантаження. До того ж, у нас створення сайтів недорого, порівняно з більшістю інших компаній. Це не означає, що ми робимо гірше! Ми гідно оцінюємо свою роботу та лояльні до наших клієнтів. Нам важливе наше ім'я, яке не будується цінами з незрозумілими накрутками.

ЗАМОВИТИ СТВОРЕННЯ САЙТУ ВІД ECG

Ми справді вміємо створювати інтернет-ресурси, які приносять трафік та залучають клієнтів. Тому що в штаті працюють веб-аналітики, сео-оптимізатори, які проводять ефективне SEO просування, UX-експерти, UI-фахівці, редактори, програмісти, яким можна довірити розробку та створення сайту. Ціна послуг залежить від кількості та частотності запитів, необхідності виконувати адаптивну верстку. Тому вартість розраховується для кожного проекту індивідуально.

Якщо ви хочете підняти продажі, обійти конкурентів, отримати максимальний результат від вкладених грошей – замовити розробку сайту в ECG буде найправильнішим рішенням.