+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ПІД КЛЮЧ

Інтернет-магазин – це сайт, що містить каталог товарів чи послуг із можливістю замовлення, оплати, доставки. З огляду на те, що світовий обсяг інтернет-продажів щорічно збільшується на 5-6%, перспективи такого бізнесу величезні. Якщо ви вирішили замовити створення інтернет-магазину, ми допоможемо зі старту організувати повноцінний торговий майданчик із можливістю розширення функціоналу надалі.

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ В КИЄВІ

Сьогодні створення інтернет-магазинів можливе при використанні стандартних шаблонизаторів. Однак в організації eCommerce існують нюанси, передбачити які новачкам не під силу. Шаблонні онлайн-магазини не мають оригінального дизайну, засобів збільшення підкаталогу, підтримки нових платіжних систем, підключення нових модулів. Але головне – безкоштовна розробка інтернет-магазинів може «не сподобатися» пошукачам і бізнес просто заблокований. Якою б привабливою не видавалася самостійна розробка інтернет-магазину, ціна на нього все одно буде значною.

Створення інтернет-магазину в Києві не гарантує моментального продажу та прибутку. Адже на сучасному ринку конкуренція зростає щохвилини.

Ми розповімо, які послуги з розробки інтернет-магазину надасть E-Commerce Group, щоб вкладення в сайт окупилися якнайшвидше:

  • Проведемо переговори із замовником, виявимо справжні бізнес-мети.
  • Виділимо окрему команду з повним набором спеціалістів.
  • Забезпечимо системний підхід до співпраці.
  • Реалізуємо функціонал: керування каталогами, дисконтом, клієнтами, звітністю, оптимізацією, способами доставки-оплати, розсилками, прайс-листами.
  • Підготуємо проект просування інтернет-магазину.

Головне місто, де сконцентровано найкращі компанії, що пропонують створення інтернет-магазину – Київ. Якщо ви хочете отримати онлайн-магазин, що приносить дохід, зв'яжіться з консультантами ECG. Ми працюємо на результат: чесно, ефективно, швидко.