+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

СТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНИХ САЙТІВ

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

Корпоративний сайт сьогодні – це повноцінна онлайн-презентація компанії та справжній «must have» для представників бізнесу. Основна мета – зростання продажів та взаємодія з клієнтами. Розробка корпоративного сайту проводиться з урахуванням індивідуального фірмово-корпоративного стилю, а також із використанням сучасних тенденцій юзабіліті, веб-дизайну.

Розробка корпоративних сайтів передбачає виробництво унікального інтернет-ресурсу для вирішення конкретних бізнес-завдань:

  • Залучення нових партнерів, зміцнення існуючих ділових відносин.
  • Побудова, зміцнення позитивного іміджу.
  • Збільшення впізнаваності бренду.
  • Нарощування охоплення аудиторії.
  • Цілодобове інформування про послуги, акції, новини, досягнення.
  • Організація розсилок, автоматичного прийому замовлень.
  • Розширення географії продажів.

СТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ У КИЄВІ

На відміну від лендингів створення корпоративного сайту передбачає наявність багаторівневої конфігурації, можливості ведення документообігу, бухгалтерії, чатів, управління бізнес-процесами, впровадження модулів тайм-менеджменту, особистих кабінетів співробітників, поширення наказів, розпоряджень.

Створення корпоративного сайту (Київ) – справа відповідальна та витратна. Але інвестиції окупаються за рахунок підвищення трафіку та збільшення прибутку замовника. На кожному етапі E-Commerce Group залучає фахівців різного профілю. Замовник отримує працюючий онлайн-сайт та зрозумілі інструменти для вимірювання ефективності. До того ж ми можемо запропонувати подальше просування корпоративного сайту.

Вартість створення корпоративного сайту силами ECG залежить від термінів, складності проекту. Ми оптимізували робочий процес таким чином, щоб надавати клієнтам максимум послуг за розумною вартістю. Наші пріоритети – клієнтоорієнтованість та зрозумілість для звичайних людей.