+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

SEO СУПРОВІД САЙТУ

SEO СУПРОВІД САЙТУ – ПІДТРИМКА І НАВЧАННЯ ВІД КОМПАНІЇ ECG

Професійний SEO супровід сайту – це основа успішного бізнесу в середовищі Інтернету. Так само, як і просування, підтримка сайту спрямована на виведення сторінок у ТОП пошукової видачі, їх утримання там, залучення цільової аудиторії, зростання прибутку та конкурентоспроможності ресурсу.

Ми пропонуємо обидві послуги та свій досвід, напрацьований роками роботи над успішними проектами. Спеціалісти компанії E-commerce Group допоможуть вивести сайт у ТОП або розкажуть, як зробити це власними силами, надавши весь свій досвід. Однак, у багатьох постає питання: у яких випадках seo підтримка підходить більше, ніж повне СЕО-просування? Давайте розберемося.

SEO-просування, так само як і інші види розкручування, залишається однією з найвитратніших статей витрат. Постійне зростання і так високих цін пояснюється великими обсягами завдань, нестачею фахівців, а також частою зміною правил і алгоритмів роботи. У процесі роботи над проектами ми дуже часто стикаємося з бажанням клієнтів заощадити, і просувати сайт самотужки, або навчити когось зі штату азам з SEO. Тому ми розробили seo супровід як новий вид професійної допомоги.

ПОСЛУГА SEO СУПРОВІДУ – МИ ДІЛИМОСЯ СЕКРЕТАМИ

Ідея полягає в тому, що вся SEO підтримка сайту клієнта здійснюється нашими спеціалістами, а основні завдання виконує замовник самостійно. Під час робіт ми проводимо seo консультації, навчаємо тонкощам просування представника замовника. Дуже часто у цій ролі виступає інтернет-маркетолог чи співробітники IT-відділу. Купуючи з нашою допомогою нові навички та освоюючи всі тонкощі SEO-розкрутки проекту, вони поступово входять у курс справи, навчаються працювати з потрібними фахівцями на аутсорсингу чи підбирають їх у штат.

СЕО супроводження передбачає інформаційну та практичну допомогу з усіх основних питань просування, включаючи технічні, стратегічно та маркетингові.

Для вашої компанії навчання співробітників просування ресурсу власними силами означає:

 • вартість послуги нижча, ніж повної SEO-розкрутки, коли ви повністю віддаєте проект до рук сеошника;
 • повноцінну SEO-команду під рукою, без збільшення штату;
 • виведення та підтримку веб-сторінок у ТОПі власними силами;

Виростити свого фахівця означає отримати професіонала в галузі SEO з глибоким розумінням особливостей роботи вашого бізнесу.

ПРАКТИКА SEO СУПРОВОДУ

Отже, реалізація такого підходу вимагатиме від вас набагато меншого вкладення коштів та часу, ніж при стандартному SEO-просуванні. Професійна консультація з просування сайту від ECG включає:

 • формування загальної стратегії; розробку етапів;
 • допомога у підборі сервісів, інструментів;
 • курування на всіх рівнях, відстеження помилок;
 • вирішення нестандартних завдань; перевірку результатів.

SEO супровід сайту передбачає, що ми, разом з представниками вашої компанії, проводимо глибоке теоретичне опрацювання всіх основних питань, а також навчаємо їх на прикладах, допомагаємо у вирішенні складних питань, наприклад, підказуємо як:

 • зібрати семантичне ядро,
 • зробити аудит сайту,
 • провести оптимізацію сторінок
 • нарощувати посилальну масу.

ВАЖЛИВО: Повне виконання цих завдань нами, оплачується окремо. Детальніше про послуги та вартість ви можете дізнатись у розділах меню, або залишивши заявку у нас на сайті. Але якщо ви вирішили просувати свій ресурс самі – ми вам у цьому допоможемо, тому що наші сеошники вже зарекомендували себе як чудові наставники.

Глибока та досконала консультація seo спеціаліста від компанії ECG, а також постійна професійна підтримка – дозволить вам отримати очікуваний результат, заощадити гроші та напрацювати практичні навички, які стануть у нагоді надалі.

Дізнатися більше про послугу