+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

ТАРГЕТОВАНА РЕКЛАМА У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Таргетована реклама – інструмент інтернет-маркетингу для демонстрації онлайн-оголошень позначеному ядру аудиторії за критеріями: стать, вік, геолокація, хобі, професія. Реклама у соціальних мережах дозволяє відчутно підвищити прибуток від бізнесу. Але досягти бажаного результату можна в результаті масштабної та копіткої роботи команди фахівців. Адже кожен майданчик має свої унікальні особливості, відмінності у форматі, встановлені розробниками алгоритмів роботи.

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

ПОСЛУГИ ТАРГЕТОВАНОЇ РЕКЛАМИ ВІД КОМПАНІЇ E-COMMERCE GROUP

За статистикою, соціальні мережі є місцем тяжіння для 52% українців. Тут є новини, блоги, обговорення, групи за інтересами, розваги, комерційні бренди. Все це – неосяжне поле для просування бізнесу. Реклама у соціальних мережах (Київ чи будь-яке інше місто) дає можливість застосувати креатив та націлити оголошення на вузьке коло відвідувачів.

Реклама у соцмережах – це продумана стратегія. Щоб вона була ефективною, необхідно дотримуватись чіткого плану. Але перш, ніж замовити таргетовану рекламу, потрібно чітко визначитися з продуктом, що просувається. Адже кожен майданчик хороший для певних дій.

Налагодження таргетованої реклами проводиться поетапно:

  • Визначення ЦА. Вивчення потенційних шанувальників бренду, інтересів, захоплень, способу життя, активного часу доби, місця проживання.
  • Вивчення конкурентів. Акуратне стеження без бездумного копіювання, отримання загального уявлення про різні стратегії.
  • Створення оголошень та промопостів. Формулювання унікальної торгової пропозиції, написання тексту, що продає, підбір яскравої фотографії.
  • Ювелірне введення параметрів аудиторії на основі проведених досліджень.
  • Вибір оптимального бюджету в залежності від очікуваного вихлопу.
  • Запуск піар-кампанії, А/В тестування, точкове налаштування.
  • Відстеження ефективності, відключення промопостів із поганою результативністю.

Вас цікавить високоефективний відносно недорогий засіб залучення потенційних клієнтів, висока ймовірність повторних продажів, зростання впізнаваності бренду, отримання правдивого зворотного зв'язку? Найкращим рішенням буде реклама у соціальних мережах. Ціна залежить від ваших запитів, очікувань, складності продукту, термінів отримання бажаного результату. Також вам будуть корисними послуги контекстної реклами від нашої компанії. А для залучення більшого трафіку радимо замовити SEO просування.