+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

СТВОРЕННЯ LANDING PAGE

Landing Page – це посадкова сторінка, яка продає товар чи послугу. Продавати можна передплату, франшизу, квитки на концерт, курс, фотопослуги, страховку, сервіс та багато іншого. Грамотний односторінник здатний у рази підвищити конверсію та прибуток. Тому розробка landing page вимагає вміння у визначенні цільової аудиторії та передбаченні її побажань, підготовці унікальної торгової пропозиції, написанні переконливого контенту, перевірці ефективності.

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

РОЗРОБКА ЛЕНДИНГУ З КОМПАНІЄЮ E-COMMERCE GROUP

Створення лендингів дозволяє одразу перенаправляти потенційних покупців на конкретний сайт-односторінник. Якщо спрацюють професіонали, відвідувач не зможе просто закрити вікно. Створення лендинг підпорядковується головному правилу: одна сторінка – одна дія. Дизайн, що продає текст, чіткий оффер підводять до головного - єдиної кнопки "купити" або "підписатися".

Якщо ви введете у рядок пошуковика «розробка лендингу Київ», в результаті отримайте сотні пропозицій. Розібратися в такому розмаїтті важко. Пропонуємо ознайомитися з інструментами інтернет-маркетингу, які фахівці ECG використовуватимуть для побудови landing page:

  • Звернення до вашої цільової аудиторії.
  • Яскравий дизайн, якісний відеоконтент.
  • Оптимальний розмір сторінки.
  • Функціонально вбудована графіка.
  • Робота окремих блоків загальну ідею.

Створення лендінгу сторінки – це робота команди професіоналів з розробки унікального продукту, підлаштованого під ваш бізнес. Але запуском працюючої сторінки створення лендингів (Київ) не закінчується. Ми проведемо вимірювання ефективності лендингу А/В тестуванням, підкоригуємо деталі для підвищення конверсії та привабливості для клієнтів, а також можемо запропонувати додатково просування лендингу.