+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

СТВОРЕННЯ САЙТІВ-ВІЗИТОК

Сайт-візитка - це короткий сайт, який складається з декількох сторінок і дозволяє отримати узагальнене уявлення про діяльність вашої компанії. Обов'язково містить коротку історію, перелік послуг чи товарів, портфоліо, актуальні номери телефонів та електронні адреси. Якісний односторінок допомагає виразити індивідуальність компанії-замовника, тому розробка сайту візитки силами професіоналів – єдиний спосіб отримати очікувану конверсію.

Створення сайту візитки з нуля – процес, що потребує чіткого бачення завдання, яке ви покладаєте на односторінок.

Робота розбивається на щаблі:

  • Упорядкування ТЗ.
  • Вибір елементів дизайну, галереї зображень, створення контент-плану.
  • Реєстрація домену.
  • Розміщення на картах GOOGLE.
  • Впровадження функціоналу з можливістю інтеграції до офіційного онлайн-представництва бізнесу.
Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

СТВОРЕННЯ САЙТУ-ВІЗИТКИ У КИЄВІ

Існує думка, що створення сайту візитки не передбачає особливих навичок. Це не так. Сайт-візитка – це онлайн-представництво фірми чи приватної особи. Неграмотно організована інтернет-візитка буде безглуздою, натомість зрозуміла маркетингова концепція, опрацьований дизайн і тямуща навігація вигідно виділять власника, залучать нових клієнтів.

Створення сайту візитки (Київ чи будь-яке інше місто) передбачає постійне адміністрування, заливання оновленої інформації за товарними пропозиціями та цінами, розміщення свіжих фото, оновлення контенту, адаптивність. Одній людині контролювати повний спектр робіт складно. Тому створення сайту візитки недорого та грамотно виконають для вас дизайнери, веб-майстри, копірайтери компанії ECG. Ми також можемо запропонувати просування сайту-візитівки.

Якщо вас цікавить розробка сайту візитки, ціна на послуги E-Commerce Group вас приємно здивує. Ми пропонуємо клієнтам творчий підхід, ефективні технічні рішення та подальше просування бізнесу у мережі.