+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

ОПТИМІЗАЦІЯ ШВИДКОСТІ ЗАВАНТАЖЕННЯ САЙТУ

Оптимізація швидкості завантаження сторінок сайту – один із найважливіших етапів професійного SEO нашої компанії та просування загалом. Погодьтеся, завжди приємно отримати інформацію, товар чи послугу якнайшвидше. Якщо в інтернет-магазині чи іншому комерційному ресурсі довго вантажиться контент – потенційні клієнти просто підуть до конкурентів.

Якщо сайт довго вантажиться, очікування губить інтерес і покупець прагнути швидше завершити покупку або просто піти, щоб більше не повертатися на цей "жахливий, повільний сайт ..." (і так думають 75-85% відвідувачів). Ми тієї ж думки. Оптимальний час повного завантаження вмісту сторінки не повинен перевищувати 0,4 секунди. Інакше знижується поведінковий фактор, а за ним конверсія, і власник ресурсу не лише втрачає гроші, а й дарує цільових відвідувачів своїм суперникам. Щоб цього не сталося – ви можете замовити прискорення завантаження сайту у нас.

За даними отриманими під час робіт фахівцями компанії ECG, зменшення часу відображення контенту ресурсу дозволяє не лише повернути цей процес назад, але й залучити нових цільових відвідувачів, значно збільшивши конверсію. В ході SEO ми допоможемо прискорити завантаження сайту, тобто кожної з його сторінок, тим самим покращити поведінкові фактори і, як наслідок, конверсії.

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

ОПТИМІЗАЦІЯ ШВИДКОСТІ САЙТУ – ВАЖЛИВИЙ ФАКТОР ПРОСУВАННЯ

Але поведінка відвідувачів – це лише один бік питання. Ще в 2010 році в Google запровадили новий критерій ранжування, що враховує швидкість відображення веб-сторінок. З цього часу на позицію ресурсу в ТОПах почало впливати поєднання двох факторів:

  1. швидкість повного відображення сторінок проекту, а точніше час отримання першого байта – TTFB;
  2. розмір та наповнення сторінки.

Зменшити час відображення ресурсу означає допомогти йому швидше вийти в ТОП-5 пошукової видачі. Алгоритм пошуку враховує те, що об'ємні, якісні сайти вантажаться довше, але вони більш цікаві користувачам. Саме тому за основу виміру взято час до завантаження першого байта, а не швидкість відображення всієї інформації. До речі, незважаючи на хорошу швидкість, «легкі» сторінки можуть знижуватися у видачі, що пояснюється низькою інформаційною цінністю та потребує особливого підходу до просування. Прискорення завантаження сторінок вирішує проблему ранжирування та покращує конверсію.

ЯК ЗБІЛЬШИТИ ШВИДКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ САЙТУ?

На час відображення сторінки впливають відразу кілька факторів, тому якщо сайт довго вантажиться простіше та ефективніше звернеться до фахівців компанії E-commerce Group. Для початку ми проводимо аналіз часу завантаження сторінок, а потім приступаємо до безпосереднього пошуку проблем та їх вирішення.

Роботи ведуться за двома напрямками:

  • прискорення відображення сторінок повністю, що необхідне збільшення конверсії, з погляду поведінкових чинників (кількості переходів і скоєних покупок);
  • збільшення швидкості завантаження сайту, тобто згаданого вище TTFB – часу завантаження першого байта. Саме ця величина впливає на ставлення пошукових систем і, отже, на становище пошукової видачі.

Тому якщо ваш сайт або інтернет-магазин повільно завантажують сторінки, то рішення можуть бути такими:

  • пошук та усунення мережевих перешкод або затримок на лінії сервера;
  • налаштування ресурсу під різні типи браузерів та мобільні пристрої;
  • адаптація графічного контенту; кешування інформації;
  • робота над кодами CSS та JavaScript, їх правильне розміщення на сторінках;

Це далеко не повний перелік робіт, які допомагають прискорити завантаження сторінок, насправді їх значно більше. Замовити оптимізацію швидкості завантаження сайту можна у нас – компанії ECG. Досвідчені фахівці проведуть аналіз та виконають виміри основних параметрів, та виявивши проблеми, запропонують оптимальні шляхи вирішення.