+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

АДАПТАЦІЯ САЙТУ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ

Доступний мобільний інтернет безповоротно змінив світ, що відразу позначилося на пошукових системах. Тепер адаптація сайту під мобільні пристрої займає одне з перших місць у списку обов'язкових вимог пошукових систем. Для комерційних проектів, інтернет-магазинів та порталів це означає одне – якщо відсутня адаптивна верстка сайту – шанс потрапити його сторінкам у ТОП пошукової видачі значно знижується. Більше того, якщо непосильною працею ви їх туди виведете, то протримаються вони там недовго. Оскільки відвідувачі переходитимуть зі смартфонів, і побачивши, що перегляд сторінок незручний і незрозумілий, просто підуть. А це призведе до підвищення відсотку відмов, і пошукова система викине вашу сторінку з ТОПу.

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

Ми із задоволенням допоможемо вам у вирішенні цього питання. Великий досвід, гнучкий і креативний підхід, а також чітке розуміння вимог пошукових систем стали основою для ряду успішних проектів. Замовити адаптацію сайту під мобільні компанії ECG означає надати своїм клієнтам найкращу з можливих версій вашого ресурсу.

АДАПТИВНИЙ САЙТ З ТОЧКИ ЗОРУ МАРКЕТИНГУ

Вже кілька років основні пошукові системи, що гірше ранжують ресурс без адаптованих під смартфони сторінок, а починаючи з липня 2019 року, Google проводить індексацію лише через такі сторінки. Все це пояснюється турботою про користувачів. І вони мають рацію, адже адаптивна верстка сайту під мобільні пристрої значно спрощує сприйняття інформації та сприяє зростанню прибутку.

Давайте подивимося, як це відбувається:

  • згідно з соціологічними опитуваннями – понад 50-60% користувачів використовують для пошуку смартфон чи планшет. До речі, до 2021 року ця цифра має зрости до 80-90%;
  • незручна версія для смартофонів або її відсутність у 60-70% випадків провокують небажання відвідувача знову звертатися до цього ресурсу;
  • більше 70% відвідувачів натискають «рекомендувати» або із задоволенням діляться сторінкою, що сподобалася через Facebook, Instagram, Twitter, якщо верстка мобільної версії сайту виявилася зручною і незабутньою. На такій сторінці добре видно пропоновану продукцію, ціну, опис, форму замовлення, що спрощує ухвалення рішення про покупку.

НАВІЩО ПОТРІБНА АДАПТИВНА ВЕРСТКА ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРІЙ?

Наявність окремої версії для смартфонів позитивно впливає на продаж та на запам'ятовування бренду. Процес розробки непростий, проте адаптація під мобільні пристрої дозволяє:

  • значно підвищити конверсію та продажі;
  • збільшити кількість потенційних клієнтів чи відвідувачів;
  • підвищити кількість одиниць товарів у одному замовленні;
  • сприяти ранжируванню ресурсу;
  • вивести сайт у ТОП пошукової видачі Google;

Верстка під мобільні пристрої, виконана професіоналами нашої компанії, обов'язково враховує всі особливості вашого бізнесу або сфери діяльності, а також поведінкові фактори.

ДОПОМОЖЕМО АДАПТУВАТИ САЙТ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ

Адаптивна версія сайту завжди відрізняється меншою площею сторінки, більш лаконічним наповненням та чіткою структуризацією.

Послуга адаптивності сайту під мобільні пристрої передбачає два варіанти оптимізації:

  • розробка адаптивного дизайну – типове рішення для невеликих проектів;
  • мобільна версія на субдомені - складний і ресурсомісткий варіант, що застосовується для великих ресурсів та онлайн-магазинів.

Адаптація сайту під мобільні пристрої за вигідною ціною, якістю та професійним підходом – ось найкраще, що ми пропонуємо нашим постійним клієнтам!