+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

Сервіси

Розробка сайтів

РОЗРОБКА САЙТІВ В КИЄВІ

Розробка сайтів під ключ - це один із пріоритетних напрямків компанії E-Commerce Group. Ми розуміємо, що кожен бізнес є індивідуальним, тому не пропонуємо шаблонних рішень.

Детальніше

SEO оптимізація

SEO оптимізація сайту – це діяльність, спрямована на виведення сторінок вашого онлайн-ресурсу до ТОП пошукових систем, підвищення відвідуваності зацікавленими користувачами, збільшення продажів. Робиться це за рахунок "підгонки" сторінок під вимоги пошукових систем. Сьогодні SEO не визнає застарілих трюків та маніпуляцій. У найкращому разі можна натрапити на непорозуміння аудиторії, у найгіршому – потрапити під санкції пошукової системи. Грамотна пошукова оптимізація сайту вимагає постійної зміни стратегії, яка під силу тільки класним фахівцям.

Детальніше

Просування та підтримка

Що таке пошукове просування сайтів?

SEO просування сайтів - це комплекс заходів для попадання сторінок на перші рядки пошукової видачі за ключовим запитом, що вас цікавить. З кожним днем алгоритми видачі стають витонченішими. За перші місця розгорається серйозна боротьба, яка змушує використовувати різні методи, які зроблять СЕО просування сайту максимально ефективним. І хоча універсального рецепту не існує, наша досвідчена команда фахівців знає, як оптимізувати сторінки вашого онлайн-ресурсу, щоб він сподобався пошуковій системі. Ми розробимо чітку стратегію і надамо комплексні SEO послуги для виведення сторінок у ТОП 10 видачі за ключовими словами, що вас цікавлять.

Детальніше

Реклама

Реклама в інтернеті продовжує відбирати частку ринку у традиційних способів популяризації товарів та послуг. Не дивно, адже частка інтернет-користувачів щорічно зростає на 5-7%. На жаль, розмаїття комерційних пропозицій сформувало у користувачів стійкий імунітет. Тому важливо не просто розробити зручний, функціональний сайт або запустити суперкреативний ролик, але грамотно подати рекламу в інтернеті.

Детальніше
Дізнатися більше про послугу