+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

ВИВЕДЕННЯ САЙТУ З-ПІД ФІЛЬТРУ

Фільтри пошукових систем – це покарання за недотримання актуальних правил просування сайту. Вводяться з метою безпеки для того, щоб виключити недобросовісні методи СЕО-просування: плагіат контенту, купівля посилань з незрозумілих ресурсів, переспам ключовими словами, накрутка поведінкових метрик. На додаток до порушень, якщо ще сторінки сайту довго вантажаться або не дають відповідь на запит запиту, то можна отримати песимізацію у видачі. Якщо таке трапилося, допоможе операція під назвою «виведення сайту з-під фільтра».

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

ПЕРЕВІРКА САЙТУ НА ПРИСУТНІСТЬ ФІЛЬТРІВ

Перевірка сайту на санкції має розпочатися в той момент, коли власник помічає різке зниження позицій веб-сайту у видачі, падіння відвідуваності веб-ресурсу. Один із перших показників – головна сторінка не відображається у пошуковій системі. Якщо найгірші передчуття виправдалися, важливо зберігати спокій. А виведення сайту під санкцій довірити професіоналам.

Google має різні алгоритми та безліч різновидів фільтрів. Але причину блокування все ж таки варто шукати в онлайн-майданчику та його внутрішній оптимізації. Вивести сайт з-під фільтра допоможе знання інструментарію вебмайстрів, за допомогою якого можна:

  • Звернутися до служби техпідтримки веб-пошуковика.
  • Провести повний аналіз маси посилань, веб-контенту.
  • Тимчасово заморозити закупівлю нових посилань.
  • Проаналізувати та зачистити список партнерських ресурсів.
  • Перевірити наявність шкідливого коду і, якщо потрібно, очистити сайт від вірусів.

Сучасні веб-санкції не лікуються одним рецептом. Щоб зняти накладене пошуковою системою вето, потрібно змінювати маркетингову стратегію і регулярно проводити профілактичний аудит сайту на фільтри. Якщо ваш сайт потрапив під фільтри, команда E-Commerce Group професійно виведе онлайн-ресурс з бана, виконає SEO просування сайту законними методами.