+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

SEO ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ ДЛЯ ПОШУКОВИХ СИСТЕМ - КИЇВ

SEO оптимізація сайту – це діяльність, спрямована на виведення сторінок вашого онлайн-ресурсу до ТОП пошукових систем, підвищення відвідуваності зацікавленими користувачами, збільшення продажів. Робиться це за рахунок "підгонки" сторінок під вимоги пошукових систем. Сьогодні SEO не визнає застарілих трюків та маніпуляцій. У найкращому разі можна натрапити на непорозуміння аудиторії, у найгіршому – потрапити під санкції пошукової системи. Грамотна пошукова оптимізація сайту вимагає постійної зміни стратегії, яка під силу тільки класним фахівцям.

Тарифи та вартість SEO ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ ДЛЯ ПОШУКОВИХ СИСТЕМ - КИЇВ

SEO и технический аудит

Полное семантическое ядро

Вывод из под фильтров

Оптимизация текстов

Приклади робіт

СЕО ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ З НУЛЯ ВІД КОМПАНІЇ E-COMMERCE GROUP

Оптимізація сайту для пошукових систем – процес нескінченний та трудомісткий. Важливо підібрати саме ті способи, які покажуть найкращий результат. Якщо раніше більше орієнтувалися на машинні алгоритми, то сьогодні головну роль відіграє цінність інтернет-ресурсу для відвідувачів, які бажають отримати якісну, цікаву інформацію на видачі. Одна неправильна зміна в меню навігації, помилка в хедері або зміна CMS може позбавити трафіку і змусити почати все з нуля.

Насправді не так складно опинитися в ТОПі, як утриматись у ньому. Навіть перші місця у видачі не гарантують вічного успіху. Звичайно, ідеально, коли SEO оптимізація сайту під пошукові системи проводиться на момент його створення. Тоді заздалегідь можна врахувати всі вимоги, алгоритми та уникнути помилок. Але в більшості випадків доводиться покращувати вже існуючу онлайн-майданчик.

КОМПЛЕКСНА ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ У ПОШУКОВИХ СИСТЕМАХ ПРОХОДИТЬ ПОЕТАПНО:

 • Аналіз веб-сайту замовника (юзабіліті, контент-наповнення, тематики).
 • Аналіз конкурентів.
 • Проведення комплексного аудиту.
 • Внутрішня пошукова оптимізація веб сайтів: формування первинного семантичного ядра, опис загальної структури, організація внутрішньої перелінкування, поліпшення налаштувань користувача.
 • Зовнішня SEO оптимізація: підвищення авторитету онлайн-ресурсу в очах пошукових систем, збільшення конверсії, закупівля посилань.
 • Вплив на поведінкові чинники ранжирування, які від поведінки відвідувачів.
 • Опрацювання комерційних факторів, які дозволяють підвищити довіру до сайту.

Регулярні зміни алгоритмів пошукових систем помітно ускладнюють роботу. Грамотна стратегія на початковому етапі багато в чому визначає успіх просування і те, якою буде SEO оптимізація сайту. Київ сьогодні представлений безліччю фірм, частина з яких відкрита зовсім недавно. Але лише досвідчені фахівці допоможуть реально вирішити всі поставлені завдання. Ми на ринку вже понад 20 років. Замовити оптимізацію у нас - це отримати не тільки послуги просування, а й постійну підтримку з консультаціями. Для того, щоб ви розуміли та вчилися просування разом із зростанням вашого проекту.

ЗАМОВИТИ SEO ОПТИМІЗАЦІЮ САЙТУ У КИЄВІ

Наші послуги SEO оптимізації зробили нам репутацію надійного партнера завдяки:

 • Успішної реалізації проектів, починаючи з 2002 року.
 • Постійному моніторингу зміни алгоритмів пошукових систем.
 • Використання найновіших інструментів SEO та онлайн-маркетингу.
 • Надання послуг пошукової оптимізації сайту в комплексі з діями підтримки досягнутого результату.
 • Послуг за розумними цінами.
 • Гарантії досягнення поставленої мети.

Скільки коштує SEO оптимізація сайту? Ціна кожного етапу та загальний бюджет розраховується індивідуально для кожного ресурсу. Детальні ціни можна переглянути в розділі Тарифи в меню. Успішна ж практика дозволяє нам упевнено стверджувати: в результаті нашої роботи пошукова оптимізація сайту стане потужним інструментом конкурентної боротьби за топові позиції у видачі Google.