+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

РОЗРОБКА ПОРТАЛІВ

Інтернет-портал – це багатофункціональний веб-сайт, в рамках якого працюють інтерактивні послуги (форум, голосування, новини, погода, дошка оголошень). Головні характеристики – оригінальність, велика кількість корисної та цікавої інформації. Але варто пам'ятати, що одна гарна ідея не гарантує виведення ресурсу на той рівень впізнаваності, за якого він принесе прибуток. Тому створення порталів можливе лише силами команди висококласних профільних спеціалістів.

Розробка порталу потребує величезного обсягу робіт.

Необхідно:

  • Провести оцінку потенційного купівельного середовища
  • Проаналізувати конкурентів
  • Продумати унікальну структуру, меню, каталоги, колірну гаму
  • Інтегрувати ідею в онлайн-простір: наповнити контентом, дизайнерськими «штучками»

 

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

СТВОРЕННЯ ПОРТАЛУ: ЦІНА, ТЕРМІНИ І ГАРАНТІЇ

Грамотна розробка веб-порталу дозволяє створити сайт з необмеженими можливостями. Його структура містить тисячі розділів та сотні посилань на інші ресурси, критичну масу різноманітних сервісів. Тому простота юзибіліті та зручність навігації – головні правила, згідно з якими відбувається створення порталу. Чим він зручніший, тим більше відвідувачів приваблює.

Якщо ви є експертом у будівництві, туризмі, новинах, плануєте просувати бізнес за рамками корпоративного сайту, тоді найкращим рішенням буде розробка порталу. Київ сьогодні пропонує великий спектр послуг, але якщо ви хочете отримати впровадження обумовлених технічних можливостей, продуманої системи адміністрування та відстежити ефективність ресурсу – E-Commerce Group до ваших послуг. Ми також запропонуємо подальше просування інтернет-порталу.

Ми розуміємо, що створення інтернет порталу передбачає не просто повернення вкладених коштів, а й прибутковість. Тому враховуємо побажання клієнтів, пропонуємо сміливі ідеї та залучаємо новітні інструменти веб-розробки та інтернет-маркетингу.