+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

БАНЕРНА РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ

Банерна реклама – це розміщення графічних, інтерактивних чи анімованих блоків на будь-яких веб-сайтах від домашніх сторінок до авторитетних інтернет-порталів. Вирішує завдання бізнесу щодо забезпечення впізнаваності бренду, підвищення лояльності, формування та зміцнення позитивного іміджу, отримання швидкого відгуку, збільшення продажів.

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

ЗАМОВИТИ БАННЕРНУ РЕКЛАМУ В КОМПАНІЇ E-COMMERCE GROUP

Існує думка, що розміщення банерної реклами сьогодні втратило актуальність. Це не так. Яскравий, захоплюючий піар-інструмент можна ефективно використовувати для вирішення проблем бізнесу незалежно від його глобальності.

Ми знаємо, що зробити і де розмістити банерну рекламу, щоб вона призвела до бажаного кліку:

  • Вивісити анімаційний блок у зоні уваги.
  • Знати своїх клієнтів, враховувати потреби аудиторії
  • Забезпечити правильне націлення інтернет-реклами.
  • Використовувати інструменти та платформи, що дозволяють сфокусуватися на потрібному сегменті.
  • Експериментувати із форматами.
  • Використовувати колірну палітру по контрасту з основним тлом онлайн-майданчика.
  • Придумати інтригуючий, зрозумілий та корисний заклик до дії.

Завдання маркетингу подій також вирішує баннерна реклама. Київ чи будь-яке інше місто зможе зібрати достатню кількість гостей, якщо розмістить анонс заходів на найпопулярніших тематичних майданчиках.

Безліч різновидів онлайн реклами надають широке поле для творчості. Якщо ви хочете заявити про себе, поінформувати про новини, познайомити з акціями, знижками або новими послугами, результативним інструментом піар стане банерна реклама. Ціна буде озвучена після заповнення брифу та складання технічного завдання. Також ви можете замовити контекстну рекламу для залучення відвідувачів з пошукової видачі або СЕО просування сайту.