+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

ЗБІР СЕМАНТИЧНОГО ЯДРА

Семантичне ядро – це повний перелік пошукових слів, словосполучень, словоформ, який відповідає представленій на сайті діяльності вашого бізнесу. Проводиться для підвищення видимості сторінок онлайн-ресурсу. Робить пошук вашої компанії в Мережі максимально природним, завдяки чому підвищується трафік, відвідуваність, прибуток.

Створення семантичного ядра починається з глобального питання: що відвідувач може знайти на сайті. Одночасно варто враховувати роботу з боку пошукових систем. Потрібно визначити, якими пошуковими запитами користувачі шукають інформацію на вашу тематику. Вдало зроблений підбір ключових слів для сайту дозволяє надалі визначити цільові сторінки, рівномірно розподілити за ними ключові слова, зібрати наповнення, згенерувати ідеї контент-плану.

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

СКЛАДАННЯ СЕМАНТИЧНОГО ЯДРА ВІД ECG

Підбір ключових слів для сайту СЕО-фахівці ECG проводять поетапно:

  • Складають список запитів із зазначенням важливості, частотності.
  • Аналізують аналогічні показники конкурентів.
  • Перевіряють та замінюють існуючі ключові слова ресурсу.
  • Малюють майбутню структуру веб-сайту.
  • Планують інформаційну політику, логіку подання інформації.

Зробити добір семантичного ядра допомагають знання про "анатомію" запитів. Адже за одним єдиним словом неможливо визначити наміри відвідувача. Використання неповного ключа приверне велику кількість нецільових відвідувачів, що позначиться на швидкості завантаження веб-сайту і негативно позначиться на факторах поведінки.

ЗАМОВИТИ СЕМАНТИЧНЕ ЯДРО ДЛЯ САЙТУ

Пошукові системи постійно вдосконалюють методи блокування недобросовісного просування. Збір семантичного ядра має бути максимально широким, враховувати потреби відвідувачів, комерційну спрямованість, географічну та тематичну специфіку. Саме таке привабить велику кількість цільової аудиторії.

Клієнто-орієнтоване складання семантичного ядра сайту значно підвищує шанси на успіх вашої кампанії. Щоб вже сьогодні розпочати успішне розкручування онлайн-бізнесу, ви можете замовити створення семантичного ядра сайту в нашій компанії. Ціна послуги залежить від кількості та популярності ключових слів, задіяних у роботі. Компанія E-Commerce Group займається просуванням проектів з 2002 року, працює не шаблонно, пропонує прозорі та зрозумілі умови оплати.