+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

Адміністрування сайту

Наша компанія готова запропонувати Вам наступні тарифні плани для плідної співпраці в даному напрямку:

 

Мінімальний

Послуга хостингу сайту

Наповнення сайту матеріалами наданими Замовником в кількості 5 шт протягом місяця

Вартість пакету: 480 грн./міс.

Середній

Послуга хостингу сайту

Створення матеріалів для сайту та розміщення їх на сайті в кількості 5 шт протягом місяця

Вартість пакету: 1900 грн./міс.

Оптимальний

Послуга хостингу сайту

Створення матеріалів для сайту та розміщення їх на сайті в кількості 10 шт протягом місяця

Вартість пакету: 3900 грн./міс.

 

Послуги з підтримки та адміністрування веб-сайтів стають незамінними для будь-якого інтернет-проекту. Для цього залучається команда фахівців. Навіть для невеликих сайтів компаній зазвичай знадобиться хоча б один адміністратор (іноді, програміст чи копірайтер). Незалежно від масштабів проекту адміністрування допоможе збільшити охоплення сайту та підвищити кількість запитів і покупок.

Аутсорсинг адміністрування сайту компанії включає в себе кілька значущих переваг. По-перше, це економічність, оскільки найманий працівник може бути дорожчим через зарплату та витрати на утримання. По-друге, аутсорсинг дозволяє користуватися послугами фахівців у сфері адміністрування, що мають досвід у різних проектах. По-третє, це надає гнучкість, оскільки можна легко збільшити або зменшити обсяги роботи залежно від потреб. Крім того, цей підхід дозволяє компанії зосередитися на її основній діяльності, звільнивши ресурси для стратегічних завдань.

Інформаційний супровід сайту - це процес оновлення інформації на веб-сайті з метою забезпечення її актуальності, цікавості та корисності контенту для відвідувачів. Ця діяльність включає в себе створення, редагування, публікацію та управління різними видами контенту, такими як тексти, зображення, аудіо, відео тощо. Інформаційна підтримка є важливою частиною веб-сайту, оскільки допомагає залучити аудиторію, зберегти її і збільшити зацікавленість в контенті сайту.

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт