+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

ПЕРЕВЕДЕННЯ САЙТУ НА HTTPS ПРОТОКОЛ

Безпека, зручність та довіра – це одні з основних критеріїв оцінки сайтів на сьогоднішній день. Переклад сайту з http на https тепер уже не забаганка, а необхідність, і ось чому.

У серпні 2014 року представники корпорації Google оголосили про новий фактор ранжирування сайтів, що називається - https протокол. Необхідність захисту всіх даних, що передаються, пояснювалася турботою про конфіденційність. З 2018 року всі сайти на протоколі http, стали відзначатись у браузерах, як «Не захищені», а в пріоритеті ранжирування стали використовуватися більше https-версії ресурсів.

Однак ситуація має і зворотний бік – перенесення сайту з http на https часто супроводжується значними втратами пошукового трафіку і деякими технічними проблемами. І щоб мінімізувати втрати, необхідно все зробити акуратно і головне правильно. І ми вам у цьому допоможемо.

 

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

Спеціалісти нашої компанії допоможуть забезпечити технічно правильний перехід з http на https і одночасно вирішити всі актуальні SEO-питання, наприклад, налаштувати редиректи, змінити посилання, а також відновити та збільшити відвідуваність. Практичний досвід та широке портфоліо компанії «E-commerce Group» – це результат уважного підходу до бажань замовника у комплексі з дотриманням вимог пошукових систем.

ПЕРЕХІД НА HTTPS – ПЕРЕВАГИ

Абсолютно будь-яка дія у сфері онлайн-бізнесу має бути підкріплена впевненістю у правильності. Зберегти номери банківських карток, паролі, логіни та іншу закриту інформацію від зловмисників важливо.

Але що переїзд на https дає власнику сайту? У базовому списку:

 • пріоритет у пошуковій видачі Google – у ТОП 10 лише захищені ресурси;
 • ресурс швидше завантажується та краще відображається на мобільних;
 • повне шифрування переданих даних та автоматична фіксація спотворень;
 • захист від хакерських атак та перехоплення інформації при аутентифікації;
 • відсутність відмов при відвідуванні – символ «закритий замочок» в адресному рядку зліва, повідомляє відвідувачів, що тут піклуються про їхню безпеку.

ПЕРЕВЕДЕННЯ САЙТУ НА HTTPS – ОСОБЛИВОСТІ

Погодьтеся, будь-яку справу, пов'язану з SEO просуванням, краще довірити фахівцям. Заощаджувати, шукати підрядників через знайомих не варто, тому що в цій справі важливий професіоналізм та досвід. Спеціалісти команди ECG знають, як забезпечити перехід сайту на https без втрат за позиціями. Ми допоможемо вибрати відповідний SSL-сертифікат та пропрацюємо всю технічну частину проекту.

Основні етапи робіт:

 • підготовка ресурсу до переходу (переналаштування посилань, скриптів);
 • вибір SSL-сертифіката;
 • встановлення https на сайт, налаштування SSL;
 • перевірка відображення сторінок ресурсу у різних браузерах;
 • налаштування robots.txt та редиректів на нову адресу («склейка» дзеркал http і https);
 • додавання версії https у Google Webmaster Tools та Yandex.

Приблизний термін переходу становить 1 – 3 дні (залежить кількості посилань на сайті, відсутності чи наявності технічних проблем на ньому та інше).

ПЕРЕЇЗД САЙТУ НА HTTPS – ТРУДНОЩІ

Незважаючи на вимоги пошукових систем та позитивний вплив захищеного протоколу на ранжування ресурсу, багато компаній не поспішають, відкладаючи встановлення https. Причиною такого зволікання є низка супутніх моментів, а саме:

 • страх втратити позиції у пошуковій видачі;
 • відсутність зрозумілої інформації про SSL-сертифікати та їх встановлення;
 • відсутність адекватної технічної підтримки та seo супроводу.

Останній пункт є обов'язковим, оскільки технічно «правильне» перенесення сайту на https вимагає налаштування внутрішніх та зовнішніх посилань, роботи з каталогами та знання особливостей індексації Google та Яндекс. Ми пропонуємо швидкий та легкий перехід вашого ресурсу на захищений протокол із збереженням місця в ТОПах та без втрат ранжування.