+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

ЛІКУВАННЯ САЙТУ ВІД ВІРУСІВ. ЗАХИСТ САЙТУ ВІД ЗЛАМУ

У сучасних умовах, перевірка сайту на безпеку означає забезпечити сприятливі умови для зростання прибутку і розвитку вашого проекту в цілому. Його якісна та безперебійна робота, як і присутність у ТОП пошукової видачі – це не лише результат оптимізації, а й постійного моніторингу працездатності ресурсу, відстеження та перевірки загроз, пошуку вразливостей та виправлення помилок. Але якщо у вас немає можливості встежити за всім, і виявилося, що вірус на сайті або інший шкідливий код, призвели до втрати трафіку і позицій, або ще гірше - витоку даних. Запобігти такому сценарію допоможе наш комплексний захист сайту від вірусів та злому.

Робота фахівців компанії ECG включає весь спектр професійної підтримки вашого проекту, включаючи додаткові опції. Наша команда допоможе очистити сайт від вірусів, і в разі потреби – захистити сайт від злому, та забезпечить постійний моніторинг загроз, попередньо перевіривши ресурс на наявність уразливостей, помилок чи слабких місць у захисті.

Перелік дій нашої компанії з видалення вірусу із сайту:

 • Дослідження файлів сайту та виявлення шкідливого коду.
 • Очищення файлів від шкідливого коду.
 • Оновлення CMS-системи та плагінів до останніх версій (якщо є така можливість).
 • Встановлення програмного забезпечення для захисту сайту від наступних зламів.

У разі якщо злом повториться протягом тижня, нами будуть детально проаналізовані log-файли сервера і буде знайдено та усунуто точну причину злому. Спочатку ми цього зробити не можемо, тому можливо доведеться проаналізувати всі дії з сайтом протягом 2-3 місяців, що є неможливим при середній відвідуваності.

Надаємо 1 місяць гарантії на свої послуги.

Працюємо з CMS WordPress та OpenCart.

Вартість робіт від 3000 грн.

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

ЗАХИСТ САЙТУ, ЯК ВАЖЛИВИЙ ФАКТОР УСПІШНОГО ПРОСУВАННЯ

Сучасний онлайн-магазин, як і будь-який інший бізнес-проект, – це відмінний інструмент продажу. Його чітка робота в режимі 24/7 залежить від кількох факторів, серед яких безпека та відсутність стороннього доступу знаходяться на першому місці. Наявність уразливостей, відсутність надійного захисту та нерегулярна технічна підтримка значно підвищують шанси хакерського злому з наступним витоком даних або присутності на ресурсі шкідливого коду.

Наслідки зневажливого ставлення до захисту інформації є плачевними:

 • пошукові системи виводять сайт із вірусом із видачі та додають до «чорного списку»;
 • браузери попереджають користувачів про наявність загроз;
 • чищення сайту від вірусів може зайняти деякий час;
 • відвідувачі йдуть до конкурентів, продажі припиняються;
 • хакери отримують можливість доступу до комерційної та фінансової інформації.

ЯК ЗАХИСТИТИ САЙТ ВІД ВІРУСІВ І ЗЛАМУ?

Щоб уникнути загроз і попередити можливі ускладнення, IT-фахівці рекомендують виконувати цілу низку обов'язкових дій. Те саме стосується і принципів роботи з даними, паролями, сторонніми програмами та CMS.

Основні положення профілактики:

 • регулярно оновлюйте ПЗ ресурсу до найактуальнішої версії;
 • щодня оновлюйте основи антивірусу;
 • хостинг повинен підтримувати резервне копіювання - копії сторінок дозволить швидко відновити роботу;
 • відключайте доступ до FTP у період, коли він не потрібний;
 • уважно ставтеся до вибору та введення пароля, використовуйте ускладнену або двофакторну автентифікацію.

ОЧИЩЕННЯ САЙТУ ВІД ВІРУСІВ І ЗАХИСТ ВІД ЗЛАМУ – ЦЕ НАШЕ ЗАВДАННЯ

Ваше ж завдання у ситуації, коли виникла підозра на злом, витік даних чи вірус на сайті – не зволікати і звертатися до нас. Досвідчені фахівці компанії «E-commerce Group» проведуть оперативне сканування ресурсу на всі актуальні загрози та шкідливий код, а також перевірять ресурс та хостинг на наявність вірусів чи несанкціонованого доступу.

Після того, як очищення сайту від вірусів буде завершено, варто подумати про подальші дії. Як показує практика – для комерційних ресурсів та онлайн-магазинів недостатньо разової «швидкої допомоги». Злами, нові віруси та крадіжка інформації супроводжують багато успішних проектів, тому оптимальним рішенням стане комплексне обслуговування від компанії ECG.

Превентивний захист веб-ресурсу від зломів, вірусів, Ddos-атак та інших веб-загроз дозволяє уникнути будь-яких проблем у роботі. Ми допоможемо вам очистити сайт від вірусів, видаливши шкідливий код, а також забезпечимо регулярний моніторинг і сканування, взявши проект під постійне спостереження. Якщо ресурс потрапив у «чорний список» - допоможемо швидко вивести його звідти і повернути в ТОП пошукової видачі.