+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

SEO ПРОСУВАННЯ ПОРТАЛУ

ПРОСУВАННЯ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ ВІД ECG

Веб-портали відрізняються складною багатосторінковою структурою та великим набором послуг. Тому просування інтернет порталу спрямоване на його SEO-оптимізацію та СЕО-розкрутку великої кількості сторінок. Головною відмінністю є суміщення стандартних етапів і значного обсягу робіт. У середовищі профільних фахівців розкрутка інтернет-порталів вважається непростою операцією, що вимагає майстерного володіння ремеслом оптимізатора та знання актуальних трендів інтернет-маркетингу.

SEO просування порталів часто ускладнюється тим, що ресурс створювався стихійно, не враховуючи вимог SEO. А велика кількість сторінок, що заповнюються контентом, не дозволяє пошуковому роботу проаналізувати дані. В результаті не проіндексовані сторінки не потрапляють у поле зору пошукових систем. Тому стабільне просування порталу можливе при залученні фахівців, які займатимуться лише цим проектом.

Дізнатися більше про послугу

Приклади робіт

Просування сайту-порталу - це монотонна, рутинна робота з завданнями, що повторюються з категорії в категорію.

Крім цього, вона характерна:

- Великиим обсягом аналітики.

- Постійним поповненням семантичного ядра ключовими запитами низької частотності.

- Роботою з великою кількістю розгалужених сторінок.

- Використання фасетної навігації для налаштування різноманітних параметрів пошуку.

Щоб не наймати команду СЕО-оптимізаторів, лінкбілдерів, дизайнерів, маркетологів, тестувальників варто замовити просування порталу в компанії E-Commerce Group. Ми перевіримо сайт на помилки внутрішньої оптимізації, виключимо дублі, знайдемо фактори, що знижують швидкість завантаження, та виконаємо весь обсяг робіт з урахуванням географії, демографії, часу доби, специфіки та сезонності онлайн-порталу. Для цього у нас є послуга – СЕО аудит.