+38 (067) 641 31 01 +38 (067) 240-31-01

ВАРТІСТЬ ПРОСУВАННЯ САЙТУ ЗА КЛЮЧОВИМИ ЗАПИТАМИ

Вартість від 5000 грн (+ окремо витрати на закупівлю посилань)

Як відбувається рух сайту за ключовими словами?

Розкрутка сайту за ключовими словами відбувається за рахунок впровадження низькочастотних та середньочастотних тематичних запитів. Мінімальна конкуренція всередині сегмента гарантовано залучить постійну цільову аудиторію та виведе онлайн-ресурс до ТОП-10.

При аналізі, підборі та видачі найбільш відповідних сторінок на запит відвідувача пошуковий алгоритм враховує близько тисячі факторів. Пропрацювати все неможливо, але можна виділити найвпливовіші. Тому просування сайту за пошуковими запитами потребує узгодженої роботи СЕО-фахівців та представників замовника.

Просування сайту за словами:

  • Не просто піднімає позиції веб-ресурсу, але збільшує кількість заявок із кожної веб-сторінки.
  • Виводить у трійку лідерів за мінімальним бюджетом.
  • Забезпечує стабільно високий рівень відвідуваності.
  • Оплачується за місце у ТОПі.

ПРОСУВАННЯ ЗА ЗАПИТАМИ З КОМПАНІЄЮ E-COMMERCE GROUP

Розкрутка за ключовими словами починається підбором семантичного ядра відповідно до специфіки бізнесу, напряму діяльності, ціни товару чи послуг, переваг потенційних чи постійних клієнтів.

Підібрані ключові слова коригуються з урахуванням професійних термінів, жаргону, використовуваного користувачами. Це і буде початковий список, з яким просування за ключовими словами дасть очікувані результати.

Розкрутка сайту за запитами включає оптимізацію сайту, коригування контенту, налаштування перелінкування та все, що входить у комплексне SEO просування сайту в пошукових системах. Результат відстежується та контролюється метриками ефективності. Щотижня складається докладний звіт позицій веб-сайту, динаміці відвідуваності, видимості у пошуку, конверсії, використаному бюджету.